Zákaz kouření

V celém interiéru apartmánového domu je zakázáno kouřit.

Noční klid

Noční klid platí od 24:00 h do 7:00 h.

Regulace teploty a zabránění zbytečným únikům tepla

Topení je zajištěno pomocí radiátorů (tepelné čerpadlo + elektrokotel). V zájmu úspor energie a ohleduplnosti k přírodnímu prostředí Vás žádáme, abyste v zimním období větrali pouze krátkodobě a intenzivně.

Škody na majetku ubytovatele a kauce

Je zakázáno poškozovat vybavení objektu, a to úmyslně i z nedbalosti. Pronajimatel má právo v případě způsobené škody vymáhat náhradu této škody. Případnou škodu má pronajimatel právo zúčtovat s vybranou kaucí. Pokud způsobená škoda překročí hodnotu vybrané kauce, není tím nijak dotčeno právo pronajimatele na  plnou náhradu škody. V případě, že bude objekt předán pronajimateli na konci pobytu beze škod, kauce se vrací v plné výši klientovi. Pokud shledá host při příjezdu jakékoliv nedostatky a závady, nahlásí je ihned pronajimateli, jednak aby byla sjednána náprava a také proto, aby poškození nebylo spojováno s daným hostem, včetně vymáhání škody.

Není dovoleno pohybovat se v domě v lyžařské nebo venkovní obuvi. Zejména lyžařské boty  poškozují dřevěné podlahy. Žádáme proto hosty, aby se přezouvali v zádveří.

V případě ztráty svazku klíčů (apartmán, hlavní vchod, lyžárna) je nutno vyměnit bezpečnostní vložky. V těchto případech bude po hostu požadována náhrada ve výši skutečně vynaložených nákladů.

V celém objektu platí přísný zákaz manipulace s otevřeným ohněm. 

Výpadek elektrického proudu

Je přísně zakázáno zasahovat do elektrorozvodů. V případě opakovaných nebo nevyřešených problémů s dodávkou elektrického proudu je host povinen informovat pronajímatele.

Škody na majetku hostů

Hosté jsou povinni při odchodu z apartmánu nebo celého objektu zamykat vstupní dveře od apartmánu i celého objektu, případně zavřít okna, aby se snížilo riziko škody v důsledku vniknutí neoprávněné osoby. Pronajimatel nenese žádnou odpovědnost a neodpovídá za škody ani odcizení majetku hostů. Pronajimatel také neodpovídá za případnou ztrátu nebo škodu na automobilech hostů.

Pobyt nenahlášených hostů

Ubytovaní hosté nesmí umožnit pobyt s přenocováním  jinému

počtu osob, než který je uveden v Potvrzení rezervace bez předchozí domluvy s pronajimatelem. V případě ubytování nenahlášených osob hradí host 200 % ceny za ubytování každé nenahlášené osoby dle platného ceníku za celou dobu pobytu hosta.

K tomuto účelu může pronajimatel použít vybranou kauci.

Úklid 

Ve všech pronajímaných prostorech jsou hosté povinni udržovat základní pořádek a předat je pronajimateli v původním stavu. Odpadky se vynášejí v igelitových pytlích do popelnic.

Základní potraviny

Sůl, cukr, koření a čaj a káva jsou součástí kuchyně a jsou zahrnuty v ceně za ubytování.

WiFi

V objektu je umístěn směrovač šířící signál internetového připojení. Název sítě je  “….“, heslo “….

Lyžárna

Je zakázáno lyže, snowboardy a kola vynášet do apartmánů. Použijte prosím k tomu určenou místnost, která se nachází vpravo od vstupních dveří do domu.  Lyžařské boty je možno sušit v této místnosti.

Zdraví hostů

Pronajimatel učinil všechna opatření, aby nedošlo k poškození zdraví hostů. Pronajimatel nezodpovídá za zranění a jiné újmy na zdraví hostů v důsledku neopatrnosti, nerespektování základních bezpečnostních principů a předpisů, v důsledku nedostatečné péče o děti a jiné svěřené osoby.

Technické návody a další informace

Návody k použití různých spotřebičů a další užitečné informace naleznete v každém apartmánu. 

Souhlas hosta s ubytovacím řádem

Zaplacením zálohy za ubytování vyslovuje host souhlas s těmito “Podmínkami pronájmu“.

 

Důležité kontakty:

Pronajimatel (majitel objektu)       

Nemocnice Karlovy Vary                   

Policie                                            158

Hasiči                                             150

SOS linka                                       112

Horská služba Kvilda                   

Skiareál                

Taxi                                

 

Kde nás najdete?

Provozovatel:

Jitka Bílková

Boží Dar č.p. 241

363 01  Boží Dar 

Česká republika

 

 00420 602 264 063

 00420 773 098 573

 00420 773 098 573

 

E-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

JSN Decor is designed by JoomlaShine.com